• FC Tilburg 11

  • FC Tilburg 11

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dun, Tommy vanOverige stafTeammanager
    Langenhuijsen, MarcoOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 feb. 20:00FC Tilburg 11 - Hilvaria 7Sportpark Spoordijk
    5 feb. 10:00FC Tilburg 11 - Gilze 7Sportpark Spoordijk
    12 feb. 09:45SV Reeshof 6 - FC Tilburg 11Sportpark Campenhoef
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    31 jan.FC Tilburg VR1 - HVCH VR10 - 1
    18 jan.FC Tilburg JO8-4 - FC Tilburg MO8-17 - 1
  • Poulestanden FC Tilburg 11 ( 6e klasse 618 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TSVV Merlijn 31081150123825
    2Were Di 51080264145024
    3FC Tilburg 111071247163122
    4SV Reeshof 61062238122620
    5Sarto 171061354173719
    6Riel 31143439261315
    7SVG 4104243728914
    8GSBW 61041542271513
    9SC 't Zand 411236282539
    10Viola 5102263145-148
    11Gilze 711227302468
    12Willem II 411001111225-2140

    Poulestanden FC Tilburg 11 ( Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 7 072 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Tilburg 11220011386
    2Jong Brabant 921017523
    3Nemelaer 82002414-100

    Poulestanden FC Tilburg 11 ( Groep 6 03 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Tilburg 1111005053
    2SVG 5100105-50

    Poulestanden FC Tilburg 11 ( Groep 6 11 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Tilburg 1111005323
    2SC 't Zand 5100135-20

    Poulestanden FC Tilburg 11 ( Groep 6 06 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hilvaria 700000000
    2FC Tilburg 1100000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aarle, Jos vanTeamspeler
    Abeelen, Martin vanTeamspeler
    Akgul, SinanTeamspeler
    Berg, Raymond van deTeamspeler
    Bruijns, NielsTeamspeler
    Dun, Tommy vanTeamspeler
    Geffen, Jeroen vanTeamspeler
    Habraken, MatthijsTeamspeler
    Hanse, JaapTeamspeler
    Hesselberth, NielsTeamspeler
    Langenhuijsen, MarcoTeamspeler
    Molenschot, SanderTeamspeler
    Ockeloen, GerardTeamspeler
    Rohde, SebastianTeamspeler
    Sars, IvoTeamspeler
    Staps, DavyTeamspeler
    Ven, Huib van deTeamspeler
    Verbaandert, RobTeamspeler
    Weber, RonaldTeamspeler
    Wissink, StefTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Beker

    FC Tilburg 11

    VS

    Hilvaria 7

    02 februari 202320:00 uur
    Sportpark Spoordijk veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    FC Tilburg 11

    0519 Mannen Zondag reserve

    4,70

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,60

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,20

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd