• FC Tilburg 5

  • FC Tilburg 5

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Sieron, MarcinOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 okt. 10:00GSBW 4 - FC Tilburg 5Sportpark D'n Kuil
    18 okt. 12:00Sarto 16 - FC Tilburg 5Sportpark Westend
    25 okt. 10:00FC Tilburg 5 - TSV Gudok 8Sportpark Spoordijk
    1 nov. 12:15Gilze 6 - FC Tilburg 5Sportpark Verhoven
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    4 okt.FC Tilburg 5 - WSJ 32 - 0
    26 sep.FC Tilburg O17-2 - BLC O17-310 - 0
    24 sep.FC Tilburg 5 - SVSSS 64 - 1
    23 sep.FC Tilburg O14-1 - Baronie O14-17 - 2
  • Poulestanden FC Tilburg 5 ( 6e klasse 618 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TSV Gudok 8220013676
    2SC 't Zand 322005326
    3FC Tilburg 521105324
    4GSBW 411007343
    5Willem II 211004223
    6Gilze 62101131033
    7TSVV Merlijn 33102613-73
    8Blauw-Wit 81 4201156-11
    9Sarto 16201157-21
    10SV Reeshof 103012613-71
    11WSJ 3200214-30

    Poulestanden FC Tilburg 5 ( Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 7 015 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVSSS 621016513
    2FC Tilburg 521016603
    3VCB 4210167-13
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Adamek, ErykTeamspeler
    Bartczak, BartoszTeamspeler
    Bielecki, BartlomiejTeamspeler
    Bukowski, DamianTeamspeler
    Chaczatrian, ErykTeamspeler
    Hybsz, MateuszTeamspeler
    Mamala, KamilTeamspeler
    Ossowski, Michal BartoszTeamspeler
    Przybylski, AlbertTeamspeler
    Sieron, MarcinTeamspeler

    Er zijn 10 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    GSBW 4

    VS

    FC Tilburg 5

    11 oktober 202610:00 uur
    Sportpark D'n Kuil veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    FC Tilburg 5

    0519 Mannen Zondag reserve

    2,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd